Konkurs!
Dodane przez Khorne dnia Wrzesień 25 2012 15:15:27


Uwaga!

W związku z dużymi planami modyfikacji, pojawił się pewien drobny problem, a mianowicie liczba miast które w tej chwili są projektowane wynosi siedem... jak wszyscy zapewne wiedzą miast jest osiem. ;P
Szczerze mówiąc zapewne dalibyśmy radę sami coś wykombinować ale chciałbym zobaczyć wasze propozycje na miasto ósme. Najciekawsze i zarazem najoryginalniejsze miasto zostanie umieszczone w modzie! Dodatkowo zwycięzca konkursu (o ile wszystkie plany pójdą jak należy.. :P) otrzyma pudełkową wersję moda!

Data zakończenia: 30.06.2014

I tak oto nasz konkurs dobiegł końca, zwycięzcą zostaje.... Asderuki!

"Miałam kiedyś projekt na miasto do H5. Pewnego rodzaju prototyp na "zaginioną frakcję" by móc ja w miarę zręcznie wprowadzić do gry. Wtedy jeszcze nawet stworzyłam rysunki do każdego poziomu jednostek. Ma to być frakcja wywodząca się ze snów Ashy gdy ta odleciała odpocząć na księżycu. Chciałam złozyć hołd mojemu ulubionemu stworzeniu z H3 znaczy błękitnemu smokowi i umieściłam go jako czempiona. Rysunki robiłam rok temu, ale uważam, że po drobnej modyfikacji kolorystycznej mogły by się nieźle wpasować w świat herosów. "Brawa dla Asderuki za oryginalny pomysł na miasto, wszystkim pozostałym dziękujemy za udział w konkursie. ;)